Gebroeders Van Damme N.V.
Passion for life
053/77.52.30 Gesloten           

 

 

 

 

 

Adres
 
Nieuwstraat 68
  9280 Wieze
  Oost-Vlaanderen
 
Telefoon
 
053/77.52.30
 
Fax
 
053/77.93.41
Showroom
 
Ma-Do : 8u - 12u & 13u-19u
  Vrij : 8u - 12u & 13u-19u
  Zat : 9u - 17u    
         
Naverkoop
 
Ma-Do : 8u - 12u & 13u-18u
  Vrij : 8u - 12u & 13u-17u
  Zat : 9u - 13u    
         
  Gesloten op zon- en feestdagen.
Contact
 
Eric Van Damme Johan Van Damme
  Zaakvoerder Zaakvoerder
    Eric@renaultwieze.be   Johan@renaultwieze.be
   
   
  Els Lambrecht Geert Lambrecht
  Boekhouding Werkplaatsverantwoordelijke
    Els@renaultwieze.be   Geert@renaultwieze.be
   
   
  Maaike Van Damme Gwendy Van goethem
  Onthaal, Magazijn Onthaal, verhuur
    Maaike@renaultwieze.be   Gwendy@renaultwieze.be
        Verhuur@renaultwieze.be
 
 
Online afspraak
Onderhoud,schouwing,elektrische/mechanische problemen,...
Afspraak@renaultwieze.be
 
 
 

 

 

 
Links      
         
Facebook - Gebr. Van Damme N.V.
Renault.be
Youtube - Renault Benelux
     

 

 
@     Gebroeders Van Damme N.V. © 2017. All Rights Reserved. Wettelijke vermeldingen Cookies